رله مشعل زیمنس SIEMENS مدل LGK 16.333
برند: SIEMENS
کشور سازنده: آلمان
ولتاژ تغذیه:  230 V –  AC 100 V -110 V
فرکانس تغذیه: 60-50  هرتز
زمان پیش‌تخلیه: (t1) 5 ثانیه
زمان ایمنی اشتعال 3: (TSA)ثانیه
فیوز اولیه: 16 آمپر
توان مصرفی : AC 3.5 VA
درجه حفاظت: IP40
وزن خالص: 1000 گرم
27 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
قیمت محصول :​
ارسال سریع به سراسر ایران با تیپاکس
مرسوله شما در سریع ترین زمان ممکن تحویل پست خواهد شد، تا هرچه زودتر به دست شما برسد.
پرداخت ایمن و مطمئن
با استفاده از درگاه بانکی
تضمین قیمت محصولات
کمترین قیمت در سطح اینترنت
امکان مرجوع کردن سفارش
در صورت عدم رضایت
تضمین کیفیت و اصالت
فروش مستقیم از شرکت
ارسال سریع سفارشات
با پست پیشتاز و تیپاکس
رله کنترل مشعل زیمنس مدل LGK16.333؛ ستون ایمنی در احتراق مداوم
معرفی محصول:
عملکرد :
مشخصات فنی :
  • زمان پیش‌تخلیه: (t1) 5 ثانیه
  • فیوز اولیه: 16 آمپر
  • توان مصرفی : AC 3.5 VA
  • درجه حفاظت: IP40
مزایا :
  1. حذف ریسک خطای انسانی: نظارت خودکار مداوم بر عملکرد سنسور شعله بدون نیاز به بازبینی اپراتور.
کاربردها و صنایع هدف:
  • پالایشگاه‌ها و پتروشیمی: کنترل بویلرهای فشار بالا و هیترهای فرآیندی.
  • نیروگاه‌ها: مدیریت مشعل‌های اصلی و استارت توربین‌های گازی و بخار.
  • صنایع سنگین: کوره‌های ذوب، خطوط پخت سیمان و صنایع سرامیک و آجر.
  • صنایع غذایی و دارویی: تأمین بخار پایدار برای خطوط تولید ۲۴/۷.
مشاوره و نحوه خرید:
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.