رله مشعل زیمنس SIEMENS مدل LGK 16.335
برند: SIEMENS
کشور سازنده: آلمان
ولتاژ تغذیه:  230 V –  AC 100 V -110 V
فرکانس تغذیه: 60-50  هرتز
زمان پیش‌تخلیه: (t1) 27 ثانیه
زمان ایمنی اشتعال 5: (TSA) تا 5 ثانیه
فیوز اولیه: 16 آمپر
توان مصرفی : AC 3.5 VA
درجه حفاظت: IP40
وزن خالص: 1000 گرم
41 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
برای استعلام قیمت و موجودی از طریق دکمه تماس با کارشناس اقدام نمایید
ارسال سریع به سراسر ایران با تیپاکس
مرسوله شما در سریع ترین زمان ممکن تحویل پست خواهد شد، تا هرچه زودتر به دست شما برسد.
پرداخت ایمن و مطمئن
با استفاده از درگاه بانکی
تضمین قیمت محصولات
کمترین قیمت در سطح اینترنت
امکان مرجوع کردن سفارش
در صورت عدم رضایت
تضمین کیفیت و اصالت
فروش مستقیم از شرکت
ارسال سریع سفارشات
با پست پیشتاز و تیپاکس
رله کنترل مشعل زیمنس مدل LGK16.335؛ ایمنی پایدار در احتراق سنگین
معرفی محصول:
عملکرد:
مزایا:
مشخصات فنی:
  • فیوز اولیه: 16 آمپر
  • توان مصرفی : AC 3.5 VA
  • درجه حفاظت: IP40
کاربرد:
مشاوره و نحوه خرید:
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.